VILË INDIVIDUALE PËR SHITJE, GREEN COAST PALASË, Himarë

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2584
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 452.66 m2
  • Dhoma: 6
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 5

Përshkrim

Vilë individuale për shitje në Palasë, Green Coast.

Vila ka një sipërfaqe totale prej 452.66 m2 nga të cilat 325.98 m2 janë sipërfaqe ndërtimi dhe 126.68 m2 sipërfaqe verande.
Vila organizohet në 3 kate si më poshtë:

-Kati 0 me një sipërfaqe 127.28 m2 përbëhet nga 4 dhoma gjumi; 3 tualete; 1 lavanderi;
-Kati 1 me një sipërfaqe 94.17 m2 përbëhet nga 1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit, verandë e bollshme dhe 2 ambiente teknike;
-Kati 2 me një sipërfaqe 89.60 m2 përbëhet nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 garderobë, si dhe 2 poste parkimi.

Vila është pjesë e një prej rezidencave më të kërkuara për banim në Jug të Shqipërisë, jo vetëm në sezonin veror, aty ku bashkohet deti me malin.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme