VILË LUKSOZE ME PISHINË NË GREEN COAST PALASË, Himarë

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

 • ID: REA2582
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 270 m2
 • Dhoma: 4
 • Statusi:New
 • Cmimi: Kontakto për cmimin
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 3

Përshkrim

Vilë individuale super e investuar me një sipërfaqe toke 500 m2, sipërfaqe ndërtimi prej 200 m2 dhe 70 m2 Guest House.

Vila është e mobiluar më të gjitha facilitetet e nevojshme. E dizenjuar per pushime verore/dimerore, e cila organizohet në 3 dhoma gjumi, sallon së bashku me këndin e gatimit, 3 tualete.
Guest House organizohet në 1 dhomë gjumi, 1 sallon ndenje së bashku me këndin e gatimit dhe 1 tualet.

Gjithashtu vila disponon një oborr të bollshëm me pishinë, dhe 2 poste parkimi. Ndodhet në një nga pozicionet më të mira, me pamje fantastike nga deti.
Qetësia dhe mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni ne 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme

Per Shitje $ Kontakto për cmimin
 • 452.66 m2
 • 6
 • 5