ZYRË ME QIRA, PRANË JURIDIKUT Garda, Tirana

Per Qira 2,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2588
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 165 m2
  • Dhoma: 4
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 2,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet zyrë për qira me një sipërfaqe prej 165.36 m2 e cila ndahet në 4 ambiente pune të bollshme si dhe 2 tualete.

Zyra ka një vendodhje mjaft të favorshme, në një nga zonat më të kërkuara shumë pranë gjelbërimit dhe ajrit të pastër që ofron Liqeni Artificial i Tiranës dhe qendrës.
Zyra ndodhet në katin e 2-të dhe është e përshtatshme për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika, laborator, zyrë avokatie, etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]