Shitet apartament 2+1 Ekspozita Building Bulevardi ''Gjergj Fishta'", Tirana

Per Shitje 687,820 €

Karakteristikat

  • ID: REA2598
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 197 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 687,820 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 prane Qendrës së Tiranës në kompleksin Ekspozita Building , me një sipërfaqe totale prej 196.52 m2.

Apartamenti ka një planimetri të rregullt dhe organizohet në:

-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 Dhoma gjumi
-1Ballkon te madhe
-2 Tualete

Ndodhet në katin e 11-të me orientim Jug që e bën të ketë ndriçim e ajrim natyral me pamje nga qyteti.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më elitare , për aksesueshmërinë që të ofron me arterie kryesore të Tiranës si dhe për standartin e lartë të jetesës që kjo zonë ofron.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme