SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PORCELANI Porcelan, Tirana

Per Shitje 109,802 €

Karakteristikat

  • ID: REA2601
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 100 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 109,802 €
  • Cmimi/m2: 1100€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Porcelani pranë TV Klan.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 99.82m2, ndodhet në katin e 8-të, dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe 1 ambient ndjenje e kuzhine së bashku.

Apartamenti është pjesë e një super kompleksi të ri në ndërtim e sipër, me një cilësi dhe pozicionim shumë të mirë, prane ka një lulishte, shkolla, qendra argëtimi, markete, etj., çdo gjë që i duhet një familje për një jetesë sa më komode.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme