Shitet super apartament 3+1+2 tek rruga e kosovarëve rruga "Kosovarve", Tirana

Shitur 650,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2602
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 227 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 650,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 tek Rruga e Kosovarëve me një sipërfaqe 226.91m2 bruto dhe 137.8m2 neto.

Apartamenti është i organizuarne 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe një dhomë ndenje të madhe së bashku me kuzhinën, gjithashtu në dy krahët e apartamentit kadalje me verandë ku secila prej tyre ka një sipërfaqe nga 25m2 dhe në total 50 m2. Gjithashtu apartamenti ka një tarracë të shfrytzueshme në shërbim të apartamentit e cila është private vetem e apartamentit, dhe ka një sipërfaqe prej 167.2m2 që ofron një super pamje nga Tirana.

Ashensori shkon në dy katet e fundit kundodhet apartamenti dhe tarraca të cilat mund të lidhen me njëra-tjetrën dhe me shkallë private.

Apartamenti ka orientim lindje, perëndim, veri kësisoj ka ndriçim natyral gjatë gjithë ditës,

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme