SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E KOSOVAREVE , Tirana

Per Shitje 240,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2718
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 112 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 240,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe totale prej 112 m2 . Me drejtim Jug-Perendim .

Apartamenti organizohet në
-2 dhoma gjumi,
-1 dhomë pritje të bollshme së bashku me këndin e gatimit;
-1 tualet;
-1 ballkon të bollshëm.

Apartamenti ndodhet në katin e 1-të të banimit ne një godine egzistuse .
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të kërkuara që të ofron të gjitha facilitetet e nevojshme .
Ka një pamje që të dhuron qetësi dhe relaks në një zonë familjare .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme