APARTAMENT 3+1 PËR SHITJE, NË QENDËR Sheshi Skenderbej, Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

 • ID: REA2616
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 195.35 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Under Construction
 • Cmimi: Kontakto për cmimin
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament në shitje 3+1+2, në katin e 7-të të një rezidence të projektuar për të ofruar të gjitha facillitetet e nevojshme për një jetesë komode, e cila ndodhet në zemër të Tiranës.

Apartamenti organizohet në një sipërfaqe prej 195.35 m2 dhe vjen me të gjitha komoditetet si:
3 dhoma gjumi;
2 tualete,
1 dhomë pritje së bashku me këndin e gatimit;

Apartamenti ka orientim Jug-Perëndim.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Public Library

Prona të ngjashme