SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK KOMPLEKSI XHELUKS Rruga Elbasanit, Tirana

Per Shitje 252,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2622
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 168 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 252,000 €
  • Cmimi/m2: 1500€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 përballë Pallatit te Brigadave, me një sipërfaqe totale prej 168.05m2.
Prona pozicionohet në katin e 5-te të një rezidence të re në ndërtim e sipër pranë përfundimit.

Organizohet ne:
-1 ambient ndenje se bashku me ambientin e gatimit dhe nje ballkon i perbashket;
-3 dhoma gjumi;
-2 tualete;

Dhoma e ndenjes është me hapësirë të konsiderueshme dhe ndriçim natyral, gjithashtu i bashkangjitet edhe një ballkon.
Të treja dhomat e gjumit kanë një ndriçim të konsiderueshëm natyral.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme