Zyre me qera tek Pazari i ri Pazari i ri, Tirana

Per Qira 750 €

Karakteristikat

  • ID: REA2652
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 72 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 750 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet zyrë për qira me një sipërfaqe prej 72 m2 e cila organizohet ne 2 ambjente pune dhe 2 tualete.

Zyra ka një vendodhje mjaft të favorshme, në një nga zonat më të kërkuara shumë pranë Pazarit te ri.
Zyra ndodhet në katin e 1-rë të një godine dhe me të gjitha standartet e cilësisë.
Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika, laborator , studio ligjore etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]