APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE, NË FRESK Fresku, Tirana

Per Shitje 106,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2656
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 107 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 106,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe totale prej 106.7 bruto dhe 98 m2 neto.

Apartamenti organizohet në
-2 dhoma gjumi,
-1 dhomë pritje të bollshme së bashku me këndin e gatimit;
-1 tualet;
-2 ballkone të bollshme.

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një godine me 4 kate të viteve të fundit.

Ka një pamje fantastike nga Tirana, dhe gjendet në orientimin Jug-Perëndim, gjë që e bën të ketë diellzim të plotë gjatë gjithë ditës, në të gjitha dhomat.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme