APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE TE BULEVARDI KASHAR Astir Unaza e Re, Tirana

Per Shitje 133,370 €

Karakteristikat

  • ID: REA2665
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 106.70 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 133,370 €
  • Cmimi/m2: 1250€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament i tipologjise 2+1 , në katin e 8-t të një rezidence të projektuar për të ofruar të gjitha facillitetet e nevojshme për një jetesë komode, e cila ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës.

Apartamenti organizohet në një sipërfaqe prej 106.70 m2 dhe vjen me të gjitha komoditetet si:
1 dhomë ndenjeje së bashku me këndin e gatimit.
2 dhoma gjumi
2 tualet
ballkon

Apartamenti ka orientim me diellëzim natyrale.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme