Zyre me qira prane Kompleksit Delijorgji Delijorgji, Tirana

Per Qira 2,300 €

Karakteristikat

  • ID: REA2673
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 210 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 2,300 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Ambjente per zyre prane Delijorgjit, me siperfaqe 210m2.

Ambjenti eshte pjese e nje ndertese me 9 kate, me dy kate nen toke parkim, prona pozicionohet ne katin 1 te biznesit.

Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes me nje qarkullim dhe me nje pamje nga rruga kryesore e Kavajes.

Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika, laborator , studio ligjore etj.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme