AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA ,OPEN SPACE ,PRANE TV KLAN praneTV Klan, Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2708
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 150 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient komercial per qira, me nje siperfaqe totale prej 150m2.
Eshte i organizuar si open space, me fasade xhami ne te gjitha anet.


Ideal per aktivitete te ndryshme si :bar/kafe, bar/ loung, restorant, market, zyra ,klinika etj.
Ambienti ka vizibilitet maksimal, pasi ka pamje direkt me rrugen dhe ofrohet te jepet per kohe te gjate.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme