AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA ,OPEN SPACE ,PRANE TV KLAN Prane TV Klan, Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2535
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 154 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambienti ka siperfaqe 104.2m2.
Ndodhet ne katin zero.

Ideal per aktivitete te ndryshme si :bar/kafe, bar/ loung, restorant, market, butik,zyra ,klinika etj.
Ambienti ka vizibilitet maksimal dhe ofrohet te jepet per kohe te gjate.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme