VILE ME QIRA TEK KODRA PRIFTIT , Tirana

Rezervuar 1,800 €

Karakteristikat

  • ID: REA2715
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 494 m2
  • Dhoma: 5
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,800 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 4

Përshkrim

Jepet vile 3 kateshe me qira , tek Kodra E Priftit.
Siperfaqja totale prej 494m2.

-Kati 0 eshte 228m2
-Kati 1eshte 111,4m2
-Kati 2eshte 258,4m2

Vila mund të organizohet dhe në bazë të kerkesës për biznese klinika e aktivitete të ndryshme.
Vila është e pozicionuar në një zone te mire dhe eshte e mire administruar .

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme