JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK KOPSHTI BOTANIK, TIRANE Rezidenca Kurora Kopshti botanik., Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2798
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 100 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira apartment 2+1+2 tek rezidenca Kurora, kopshti Botanik.
Zotëron një sipërfaqe neto 100 m2 dhe ofrohet së bashku me 1 post parkimi.
Apartamenti organizohet në:

- 1 sallon së bashku me kuzhinën
-2 dhoma gjumi
-2 tualete

Kuzhina është e kompletuar me sobë / pianurë / lavastovilje/ frigorifer/ aspirator.
Dhomat e gjumit janë të pajisura me dyshek 35 cm - brand Italian.
Makineria e kafesë së ekspresit dhe enët e kuzhinës ofrrohen gjithashtu nga brand Italian.

Apartamenti disponon tharëse- lavatrice dhe kondicioner Multisplit. Eshtë i arreduar nga brande si Enza Home dhe Pierre Cardin.
Ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri të sapo-përfunduar dhe është i pa banuar më parë.
Ofron një pamje full view, mahnitëse të kryeqytetit nga ballkoni tij.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme