APARTAMENT PËR QIRA 3+1, PRANË KOPSHTIT BOTANIK RRUGA KODRA E DIELLIT, Tirana

Per Qira 600 €

Karakteristikat

  • ID: REA2370
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 166 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 600 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira apartament 3+1, pranë Kopshtit Botanik, fare pranë Komunës së Parisit .

Apartamenti ndodhet në katin e parë të banimit dhe organizohet në një sipërfaqe prej 165 m2,
me 3 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje së bashku me kuzhinën si dhe 1 tualet e ballkon.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Vendodhja e prones