JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, 300€ Rruga Idriz Dollaku, Tirana

Per Qira 300 €

Karakteristikat

  • ID: REA2808
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 50 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 300 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 me qira tek rruga Idriz Dollaku.

Apartamenti ndodhet ne katin 0 por eshte i ngritur nga toka.
Ka nje siperfaqe 50 m2 neto dhe eshte i ndertuar ne kete menyre:
1 dhome gjumi
1 kuzhine se bashku me sallonin
1 tualet

Prona ofrohet se bashku me nje mundesi parkimi
Lirohet ne daten 1 gusht dhe preferohen cifte ose familje te vogla.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme