Apartament ne shitje 2+1 prane Spitalit Amerikan 3. , Tirana

Per Shitje 1,250 €

Karakteristikat

  • ID: REA1810
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 136.2 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,250 €
  • Cmimi/m2: 1250€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje 3+1 prane Spitalit Amerikan 3. Apartamenti ka tipologjit 2+1 dhe siperfaqe 136.2 m2 bruto dhe 115.4 neto . Organizimi i apartamentit konsiston ne 1 sallon ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri te sapoperfunduar. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje . Apartamenti eshte totalisht i investuar ne meyre teper cilesore me arkitekt.Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

  • Police
  • School

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme