Zyre me qera tek Sheshi Willson. Sheshi Willson, Tirana

Per Qira 1,400 €

Karakteristikat

  • ID: REA1822
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 180 m2
  • Dhoma: 5
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,400 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Zyre me qera tek Sheshi Willson. Ambienti ka siperfaqe te brendshme 180m2 dhe ka ndarjen 5+1 brenda saj. Zyra ndodhet ne katin e 3 te nje godine qe ka te gjitha facalitetet e mundshme dhe e ka vendndodhjen tek Sheshi Willson. Ambienti eshte i pershtatshem per te zhvilluar tipologji te ndryshme biznesi.Cmimi i publikuar i zyres eshte neto. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

  • Police
  • School