Apartament me qera te Brryli ! , Tirana

Shitur 350 €

Karakteristikat

  • ID: REA1829
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 70 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 350 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera te Brryli ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore dhe teper te rehatshme . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri te ndertuar sipas standarteve bashkekohore . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Prona të ngjashme