Zyre me qera ne Bllok ! , Tirana

Per Qira 2,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA1834
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 220 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 2,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera ne Bllok ! Zyra ka siperfaqe 220 m2 dhe eshte pjese e nje pallati te ri i cili eshte i pozicionuar ne rruge kryesore . Zyra ndodhet ne katin e dyte me shkalle te dedikuara. Ambienti ka nje pjese te fasades me xham e cila e ben te kete ndricim natyral dhe te ekspozuar nga rruga kryesore .Ambienti eshte i pershtatshem per zyra , klinika mjeksore , klinika dentare , laborator , etj Vlera e publikuar eshte bruto . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Prona të ngjashme