Zyre me qera prane ETC ! , Tirana

Per Qira 6,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1841
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 300 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 6,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera prane ETC ! Zyra ka siperfaqe 300 m2 , eshte e organizuar ne sallen hyrese e cila ka siperfaqe 70 m2 . Me pas nepermjet ketij ambienti kalohet te zyrat e tjera te cilat kane siperfaqe me te vogel , ne total jane shtate zyra , dy tualete ,salla hyrese dhe ballkoni . Zyra eshte kati i kater . Eshte pjese e nje qendre biznesi e cila ofron standarte te larta sherbimi . Lokacioni ne te cilin ndodhet eshte perfekt ne raport me aksesin e zonave kryesore te qytetit . Per me teper informacio jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990 ose ne email: [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Public Library
 • School
 • View to Mountain
 • View to River

Prona të ngjashme