Ambient per zyre me qira prane ETC. Qendra Tregtare ETC, Tirana

Per Qira Kontakto për cmimin

Karakteristikat

 • ID: REA1853
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 168 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: Kontakto për cmimin
 • Cmimi/m2: 21.5€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Ambient per zyre me qira prane ETC.Zyra eshte e ndare tre ambiente, dy tualete dhe nje ballkon.Zyra ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes e aksesushme lehtesisht me instusticionet e rendesishme.Per me shume informcion kontaktoni ne nr: 0684073990 ose ne email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme

Per Qira $ 6,000 €
 • 300 m2
 • 0
 • 2