Apartament ne shitje 1+1 prane UET. Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana

Shitur 72,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1847
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 55 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 72,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje 1+1 prane UET. Apartamenti ka siperfaqe 55 m2 dhe eshte i organizuar ne dhomes e ndenjes se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te paisur me ashensor dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Orientimi i apartamentit eshte Jug dhe ofron nje pamje te lire. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar ne menyre teper komode. Per me shume informacion na kontaktoni ne +355684073990 ose ne email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme