Apartament me qera te Rruga e Kavajes ! Rruga e Kavajes, Tirana

Per Qira 450 €

Karakteristikat

 • ID: REA1848
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 75 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 450 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera te Rruga e Kavajes ! Apartamenti eshte i organizuar ne tre ambiente , nje ballkon dhe nje tualet . Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri i ndertuar sipas standarteve te larta Europiane . Apartamenti jepet me qera per zyra , klinike dentare , klinike mjekesore , etje . Zona ka qarkullim te larte dhe eshte aksesushme me te gjitha zonat kryesore te Tiranes . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Historic area
 • School

Prona të ngjashme