Zyre me qera ne Bllok ! , Tirana

Per Qira 1,700 €

Karakteristikat

 • ID: REA1849
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 170 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,700 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera ne Bllok ! Zyra ka siperfaqe 170 m2 , eshte kati i 7-te i nje pallati i cili eshte i ndertuar sipas standarteve te larta Europiane . Zyra ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Pallati eshte i pozicionuar ne menyre perfekte per te komunikuar me zonat dhe institucionet kryesore te qytetit . Vlera e publikuar eshte nen vleren e tregut . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Police
 • Public Library
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme