Zyre me qera ne Qender ! , Tirana

Per Qira 320 €

Karakteristikat

 • ID: REA1864
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 32 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 320 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Zyre me qera ne Qender ! Zyra ka hapsire 32 m2 , eshte kati i 4-te i nje ndertese e cila eshte e dhene teresisht per zyra . Zyra jepet e mobiluar . Godina eshte e pozicionuar ne qender te Tiranes , e cila eshte lehtesisht e aksesushme me institucionet dhe zonat kryesore te qytetit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Public Library
 • School

Prona të ngjashme