Apartament me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 1,400 €

Karakteristikat

 • ID: REA1891
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 90 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,400 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me firniture cilesore i kuruar deri ne detaje . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila eshte e ndertuar sipas standarteve te larta Europiane . Ne vleren e publikuar jane te perfshira nje post parkimi , depo dhe taksat . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme