Apartament me qera te Kompleksi Dinamo ! , Tirana

Per Qira 500 €

Karakteristikat

 • ID: REA1901
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 75 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera te Kompleksi Dinamo ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Apartamenti ka siperfaqe 80 m2 . Apartamenti ka pamje piktoreske nga kopshti botanik . Apartamenti jepet me qera per zyra . Eshte pjese e nje kompleksi i cili eshte i ndertuar me standarte te larta bashkekohore , ofron siguri te larte dhe te gjitha facilitetet . Per me tepert informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme