Apartament me qera te Kompleksi Dinamo ! , Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2023
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 120 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera te Kompleksi Dinamo ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites i cili ben shperndarjen te dy dhomat e gjumit nga te cilat njera nga dhomat ka ballkon me mundesi reklamimi . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e ndertuar sipas standarteve bashkekohore , i pozicionuar ne rruge kryesore . Kjo pasuri jepet me qera per biznes , si zyra, klinike dentare , klinike mjekesore, etje . Ne vleren e publikuar jane te perfshira nje post parkimi dhe taksat ! Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni en C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme