Apartament me qera te Kompleksi Dinamo ! , Tirana

Per Qira 700 €

Karakteristikat

 • ID: REA2223
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 140 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 700 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera te Kompleksi Dinamo ! Apartamenti ka siperfaqe 140 m2 , eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte totalisht i riinvestuar , eshte i mobiluar me firnitura teper komode , pjese e nje pallati te ri te pozicionuar ne rruge kryesore . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Public Library

Prona të ngjashme