Apartament ne shitje 1+1 tek Kodra e Diellit ! , Tirana

Per Shitje 79,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1907
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 77 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 79,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje 1+1 tek Kodra e Diellit ! Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe ndodhet ne pjesen e zgjatimit te Rezidences Kodra e Diellit 2 . Apartamenti ka siperfaqe 77.67 m2, dhe siperfaqe verande 4,45 m2 .Rezidenca behet e aksesueshme per 6 muaj . Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Lindje . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme