Apartament ne shitje te Kodra e Diellit ! , Tirana

Per Shitje 121,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1908
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 104,12 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 121,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje te Kodra e Diellit ! Apartamenti eshte pjese e zgjatimit te reidences Kodra e Diellit ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites e cila ka dalje dhe ne verande . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualetet . Rezidenca behet e aksesushme per gjashte muaj . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C;0684073990/0693503645

Tipare te zones

 • Airport
 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme