Apartament ne shitje 2+1 ,tek Kodra e Diellit! , Tirana

Per Shitje 132,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1977
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 110 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 132,000 €
  • Cmimi/m2: 1200€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1,ne nje nga rezidencat me te reja tek Kodra e Diellit. Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 - e cila organizohet ne:Sallon ndenjeje--2 dhoma gjumi- ballkon -2tualete. Kompleks I ri ne ndertim.Objekti do tè jete 5-kate i larte i rrethuar jo vetem nga gjelberimi qè ofron zona por dhe ng gjelberimi i projektuar ne apartamente Si edhe do te kete 3-kate parking nentoksor.
Objekti ofron:
• Fasade te ventiluar
• Termoizolim
• Ambjente rekreative dhe te gjelberuara.
Projekti perfundon ne vitin 2023.
Per me shume informacion na kontaktoni ne C.0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme