Penthouse me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA1980
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 220 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Penthouse me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas nepermjet dhomes se dites kalohet te tre dhomat e gjumit dhe dy tualetet , nga te cilat dhoma matrimoniale ka tualet te dedikuar . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila eshte e pozicionuar mes natyres , e ndertuar me standarte te larta bashkekohore . Apartamenti eshte i investuar me firnitura te cilesise premium , parket druri , hidrosanitare porcelanosa . Penthouse ofron pamje piktoreske te natyres . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • Public Library
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme