Zyrë me qira tek Kompleksi Kontakt, Pallati Ursa. Kompleksi Kontakt, Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

 • ID: REA1990
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 183 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,200 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 3

Përshkrim

Zyrë me qira tek Kompleksi Kontakt, Pallati Ursa. Ambienti ka siperfaqe 183 m2 dhe disponon tre tualete. Zyra ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi të ri tepër cilësor. Zyra është e investuar dhe ofron ambiente shume te pershtatshme per punë. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin e celularit +355684073990 ose ne email [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme