Apartament ne shitje te Liqeni ne afersi te kompleksit Fari ! , Tirana

Per Shitje 350,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2003
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 150 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 350,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje te Liqeni ne afersi te kompleksit Fari ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Nepermjet korridorit behet shperndarja te tre dhomat e gjumit ku dhoma matrimoniale ka tualet te dedikuar . Apartamenti eshte i investuar totalisht me mobilie te firmave me prestigjoze ne treg . Elektroshtepiaket jane te firmes Beko. Pallati eshte i pozicionuar ne brezin e pare me pamje nga Liqeni. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne Cel.0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School
 • View to Lake

Prona të ngjashme