Shitet apartament 2+1, Residence Lake View. Liqeni Tiranes, Tirana

Per Shitje 341,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2686
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 125 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 341,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1, Lake View, me siperfaqe totale 125 m2.

Projekti ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbime.
Lake View Residences, të projektuara për tu shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri.
“Lake View” është një nga rezidencat e banimit më të reja të vendosur strategjikisht në rrugen “Kristo Luarasi” dhe rrugën e “Kosovarëve”, duke ofruar kështu pamje nga liqeni Tiranës,
Unaza e re dhe kompleksi i pishinave.
Ka akses të menjëhershëm tek Parku i Madh i Liqenit, unazen e madhe dhe me një distancë të shkurtër nga pikat kryesore të qytetit.
Projekti spikat me vendodhjen e tij unike gjë e cila të jep mundësinë të jetosh jashtë qytetit por dhe pranë tij njëkohësisht.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme