Shitet apartament3+1, residence Lake View. , Tirana

Per Shitje 350,167 €

Karakteristikat

  • ID: REA2147
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 155.63 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 350,167 €
  • Cmimi/m2: 2250€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament3+1, Lake View.
Projekti ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbime.
Lake View Residences, të projektuara për tu shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri.
“Lake View” është një nga rezidencat e banimit më të reja të vendosur strategjikisht në rrugen “Kristo Luarasi” dhe rrugën e “Kosovarëve”, duke ofruar kështu pamje nga liqeni Tiranës,
Unaza e re dhe kompleksi i pishinave.
Ka akses të menjëhershëm tek Parku i Madh i Liqenit, unazen e madhe dhe me një distancë të shkurtër nga pikat kryesore të qytetit.
Projekti spikat me vendodhjen e tij unike gjë e cila të jep mundësinë të jetosh jashtë qytetit por dhe pranë tij njëkohësisht.
Per nje planimetri te prones ose detaje te tjera ju lutem na kontaktoni ne 0684073990 ose ne [email protected]

Prona të ngjashme