Apartamente 2+1 me qira ne rrugen e Dibres rruga e Dibres Kompleksi Halili, Tirana

Per Qira 700 €

Karakteristikat

  • ID: REA2021
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 135 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 700 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me me qira per here te pare, apartament 2+1 ne rrugen e Dibres.
Apartamenti eshte pjese e nje super kompleksi te sapo perfudnuar, mobiliet jane te gjitha te reja. Organizohet ne 3 ndarje, 2 dhoma gjumi nje ambjent ndenje sebashku me kuzhine,dhe dy tualete, gjithashtu apatamenti ka nje verande shume te bukur me nje pamje shume te mire, apartamenti ndodhet ne katin 3 te banimit, eshte mobiluar me nje stile te vecante me te gjitha paisjet e reja dhe jepet me qira per here te pare.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin e celularit +355684073990 ose ne email [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme