Shitet apartamente 2+1 te Liqeni Thate Liqeni i Thate, Tirana

Per Shitje 1,400 €

Karakteristikat

  • ID: REA2024
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 170 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,400 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartamente 2+1 te Liqeni i Thate ,ambjanti ka nje siperfaqe totake 170.34m2 ndodhet ne katin e fundit me nje pamje shume te bukur dhe Diellzim,ambjenti organizohet ne nje ambjente ndenje,2 dhoma gjumi ,2 tualete,1 ballkon,dhe me ambjente gatimi me vete,Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te bukur banimi dhe nje zone mjafte te qete te Tiranes me ajer te paster.Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 ose në email : [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme