APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE LIQENI I THATE ME PAMJE NGA LIQENI Rr.Hamdi Sina, Tirana

Per Shitje 200,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2594
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 95 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 200,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 te Liqeni i thatë.

Apartamenti ka një planimetri të rregullt me një sipërfaqe totale prej 95m2.dhe organizohet në:

-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 Dhoma gjumi,
- Koridor,
-1 Tualet;

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të në një pallat 4 katësh, me orjentim nga Lindja, me pamje të lirë nga Liqeni i Thatë dhe mali i Dajtit.
Apartamenti është tërësisht i mobiluar,i veshur me parket, ka dritare termike me 3 xhama, grila veneciane, kondicioner inverter, hidrosanitare italiane .
Prona disponon nje garazhd 16m2 me vlerë 20.000 euro.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara në kryeqytet, për aksesueshmërinë që të ofron me arterie kryesore të Tiranës e cila ndodhet shume afer Parkut te Liqenit, Unazes së re dhe sheshit Nënë Tereza.si dhe për standartin e lartë të jetesës që kjo zonë ofron.

Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe eshte i siguruar deri ne Prill te 2031.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • View to Lake

Prona të ngjashme