Apartament ne shitje te Tregu Elektrik ! , Tirana

Per Shitje 97,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2064
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 92 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 97,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje te Tregu Elektrik ! Apartamenti organizohet ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit nga te cilat dhoma matrimoniale ka ballkon te dedikuar dhe tualeti . Apartamenti eshte pjese e nje pallati i cili eshte i pozicionuar ne rruge kryesore . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital

Prona të ngjashme