Apartament 2+1+2 për shitje, Liqeni i Thatë Liqeni i Thate, Tirana

Per Shitje 153,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2339
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 90 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 153,000 €
  • Cmimi/m2: 1700€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti 2+1+2 jepet për shitje, tek Liqeni i Thatë me një sipërfaqe totale prej 89.6 m2.
Apartamenti organizohet në:
-2 dhoma gjumi;
-2 tualete;
-1 sallon ndenje së bashku me këndin e gatimit.

Apartamenti ndodhet në në një nga rezidencat më të reja pranë Liqenit të Thatë dhe Unazës së Madhe.
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme