Apartament me qera te TEG ! , Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA2029
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 130,73 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualete . Apartamenti eshte i mobiluar me firniturat te markave me prestigjoze ne treg dhe i projektuar me arkitekt . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence me nje arkitekture unike , e cila ofron nje jetese te qete dhe te sigurt . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Prona të ngjashme