Apartament ne shitje ne afersi te Sofres se Ariut ! , Tirana

Per Shitje 1,300 €

Karakteristikat

 • ID: REA2082
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 168 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,300 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje ne afersi te Sofres se Ariut ! Apartamenti ka siperfaqe 168 m2 , organizohet ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit , dy tualete dhe ballkoni . Apartamenti eshte ne faze ndertimi , perfundon per nje afat 1-vjecar . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital

Prona të ngjashme