SUPER APARTAMENT 3+1 PËR SHITJE, PRANË TEG-UT Lunder, Tirana

Per Shitje 390,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2489
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 139.65 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 390,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament 3+1 për shitje, me një sipërfaqe totale prej 139.65 m2, i ndodhur në një rezidencë shumë cilësore dhe mjaft të qetë pranë Teg-ut.

Apartamenti organizohet në:

-3 Dhoma gjumi;
-2 Tualete;
-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-1 Lavanderi.

Apartamenti është super i investuar dhe i mobiluar me trendet më bashkëkohore, dhe përbën një mundësi shumë të mirë për investim, pasi aktualisht është i dhënë me qira mujore 1300 Euro bruto.

Gjithashtu në çmim janë të përfshirë edhe 2 poste parkimi.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme