Apartament ne shitje ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Shitje 240,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2088
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 180 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 240,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe veranda . Me pas kalohet te tre dhoamt e gjumit , nga te cilat dhoma matrimoniale dhe ajo e miqeve kane tualet te dedikuar . Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar me mobilje shume cilesore . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence ne afersi te TEG ! Rezidenca ofron te gjitha facilitetet e nevojshme dhe siguri 24hr . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • View to Mountain

Prona të ngjashme